Knattekampen

Anmälda brottare

Ladda hem listan på anmälda brottare csv-fil som kan öppnas med Exel


 
Antal anmälda: 189 st
 
Namn Klubb Kategori Vikt
Mira Kronholm Bk Velo F/ä 33
Stella Orensztajn HelsingborgsWrestlingTeam F/ä 36
Freja Holmberg Svedala BK F/ä 39
Aleria Lindblom Kävlinge Furulunds BK F/ä 42
Märtha Joelsson Bk Velo F/ä 46
Olivia NIlsson Bk Velo F/ä 46
Elna Federley Svedala BK F/ä 46
Saga Svensson EAI Brottning F/ä 46
Alva Thuvesson Kävlinge Furulunds BK F/ä 46
Isabel Lundqvist Bjuvs BK F/ä 46
Jasmin Lomming BK Viking F/ä 46
Sofia Andersson HelsingborgsWrestlingTeam F/ä 46
Tindra Dalmyr Varbergs BoIS Brottarklubb F/ä 46
Nellie Söderquist Bk Velo F/ä 50
Sofia Johnsson Svedala BK F/ä 50
Johanna Meggerle Svedala BK F/ä 50
Karoline Koldby BK Thor N F/ä 50
Nathalie Svane Varbergs BoIS Brottarklubb F/ä 50
Ebba Halen Varbergs BoIS Brottarklubb F/ä 50
Agnes Harström Varbergs BoIS Brottarklubb F/ä 50
Signe Gustavsson BK Atle F/ä 50
Tova Hansson BK Atle F/ä 54
Alice Bertdahl Bk Velo F/ä 58
Agnes Granqvist 8370000922 Hästveda BK F/ä 62
Alicia Thillman Persson BK Ore F/ä 62
Sofie Eriksson BK Ore F/ä 66
Ester Rubensson BK Viking F/y 24
Majlis Allsten BK Viking F/y 24
Sarah Andersson HelsingborgsWrestlingTeam F/y 24
Sally Malmgren Svedala BK F/y 26
Tabarek Haidar Bk velo F/y 26
Siri Sjöström BK Viking F/y 26
Matilda neckfors Höörs BK F/y 26
Kajsa Modén Bk Velo F/y 29
Kajsa Modén Bk Velo F/y 29
Vilma Modén Bk Velo F/y 29
Cerine Bader Svedala BK F/y 29
Alicia Kraft Sösdala BK F/y 29
Cassandra Persson Björnekulla BK F/y 29
Tuva Stenmark HelsingborgsWrestlingTeam F/y 29
Vanessa Miller HelsingborgsWrestlingTeam F/y 29
Heidi Liljeberg HelsingborgsWrestlingTeam F/y 29
Tilda Jivenius Bk Velo F/y 32
Nomi Øbro AK Heros, Danmark F/y 32
Vilma Bertdahl Bk Velo F/y 32
Signe Olsson 8370000922 Hästveda BK F/y 32
Cornelia Hinn Kävlinge Furulunds BK F/y 32
Carla Christiansen BK Thor N F/y 32
Elsa Harström Varbergs BoIS Brottarklubb F/y 32
Vanessa Azzam Bk Velo F/y 35
Tindra Persson Svedala BK F/y 35
Evelina Larsen Dalby BK F/y 35
Elin Mirheden Dalby BK F/y 35
Kaylee Bergstrand IK Sparta F/y 35
Emilia Kraft Sösdala BK F/y 35
Gabriella Nikitidis Bjuvs BK F/y 35
Cassandra Nikitidis Bjuvs BK F/y 35
Liv Fritzon BK Viking F/y 35
Linnea Nilsson BK Ore F/y 35
Lavinja Winstedt HelsingborgsWrestlingTeam F/y 35
Vera Stoltz HelsingborgsWrestlingTeam F/y 35
Märta Hidling BK Atle F/y 35
Lova Frisk Bk Velo F/y 37
Isabella Gumundsdottir Dalby BK F/y 38
Ida Lindholm 8370000922 Hästveda BK F/y 38
Susan Larsen HelsingborgsWrestlingTeam F/y 38
Lova Modén Bk Velo F/y 42
Doris Eliasson Bk Velo F/y 46
Isabelle Assinger Karlshamns BK F/y 47
Olivia Johansson BK Atle F/y 47
Kajsa Bäckman BK Atle F/y 47
Wilma Bengtsson Bk Velo F/y 69
Malthe Rasmussen AK Heros, Danmark K 26
Vale Kristensson Bk velo K 26
Ebbe Jörgensen Bjuvs BK K 26
Wilmer Pålsson Bjuvs BK K 26
Walter Philipsson Bjuvs BK K 26
Loke Vilkman Bjuvs BK K 26
Leon Torstensson Karlshamns BK K 26
Asmus Rasmussen BK Thor N K 26
Viggo julin Osby aobk K 26
Uno Malmgren Svedala BK K 28
Albin Granemark Hörby BK K 28
Simon Nåsell BK Enig K 29
Ellis Krook IK Sparta K 29
Erik Lundkvist Klippans BK K 29
Olle Otterdal Varbergs BoIS Brottarklubb K 29
Melvin Torstensson Varbergs BoIS Brottarklubb K 29
Adam El-Nagar Värnamo BK K 29
August Forslund Varbergs BoIS Brottarklubb K 29
Loa Jönsson Bk Velo K 32
Lukas Jönsson Bk Velo K 32
Jonas Petersen AK Heros, Danmark K 32
Damon Segersten Bk velo K 32
Sixten Lindgren IK Sparta K 32
Hazar Dagli IK Sparta K 32
Emil Svensson Ängelholms BK K 32
Stamatios Vorrias BK Thor N K 32
Felix Otterdal Varbergs BoIS Brottarklubb K 32
August Sandén Värnamo BK K 32
Sarhan Igidov BK Atle K 32
Isak Hidling BK Atle K 32
Wilmer Ljungberg Hörby BK K 34
Joel Jönsson Svedala BK K 35
Fabian Andersen BK Envig K 35
Hampuz Dahlqvist Sösdala BK K 35
Zet Flink Bjuvs BK K 35
Vincent Broscheit Bjuvs BK K 35
David Liljeberg HBK BERGANIA K 35
Frederik Ulriksen BK Thor N K 35
Sondre Pedersen Varbergs BoIS Brottarklubb K 35
Dexter Pettersson Varbergs BoIS Brottarklubb K 35
Johannes Olsson BK Atle K 35
Vincent Kvarnström Höörs BK K 35
Jonathan Nilsson Bk velo K 38
Harry Krook IK Sparta K 38
Casper Falke BK Envig K 38
William Andersson Cemjak BK Envig K 38
Vincent Nika Ewald Bjuvs BK K 38
Erik Nilsson HBK BERGANIA K 38
Lukas Issal Värnamo BK K 38
Emilio Sjöström BK Viking K 38
Oskar neckfors Höörs BK K 38
Freddi Wickström BK Enig K 39
Anton Levin Svedala BK K 42
Vidar Kristensson Bk velo K 42
Loi Olsson 8370000922 Hästveda BK K 42
Sigge Bångö IK Sparta K 42
Dexter Andersson BK Envig K 42
Liam Lundkvist Klippans BK K 42
Felix Feiff Olsson Ängelholms BK K 42
CHRISTIAN SAVIC MALMÖ TIGERS K 42
Ludwig Cederholm HBK BERGANIA K 42
Alvin Andersson Varbergs BoIS Brottarklubb K 42
Wiggo Dalmyr Varbergs BoIS Brottarklubb K 42
Artur Frånberg BK Atle K 42
Felix Bertdahl Bk Velo K 47
Elijas Krisciunas Bjuvs BK K 47
Simon Castello Klippans BK K 47
Melker Nellsjö BK Envig K 48
Linn Askelius Varbergs BoIS Brottarklubb KvU 53
Moa Karlsson BK Atle KvU 57
Maja Forsback Bk Velo KvU 73
Emilie Jensen BK Thor N KvU 73
Emma Levander Varbergs BoIS Brottarklubb KvU 73
Victor Larsø BK Thor N P 35
Julius Modén Bk Velo P 38
ELLIOT TRELLID MALMÖ TIGERS P 38
ELIAS FLASCH MALMÖ TIGERS P 38
Ruben Stråkeved Värnamo BK P 38
IHAB BADER MALMÖ TIGERS P 41
Silas Humle BK Thor N P 41
Alex månsson Osby aobk P 41
Hugo Stranqvist Bjuvs BK P 42
Jonathan Hallén Kävlinge Furulunds BK P 44
Zubair Amaev Klippans BK P 44
HADI EL ANYA MALMÖ TIGERS P 44
Jonathan Svensson Varbergs BoIS Brottarklubb P 44
Isak Johansson Värnamo BK P 44
Ossian Johansson BK Atle P 44
Wilmer Guldstrand BK Atle P 44
Oliver Issal Värnamo BK P 44
Noah Söderquist Bk Velo P 48
Max Nordfelt Bjuvs BK P 48
Cosmin Anton Klippans BK P 48
Melvin Assinger Karlshamns BK P 48
Mark Reimers BK Thor N P 48
Nils Dahlholm Bk velo P 52
Liam Azzam 8370000922 Hästveda BK P 52
Liam Azzam 8370000922 Hästveda BK P 52
Rashid Gadamurov Björnekulla BK P 52
Adam Olsson BK Atle P 52
Simon Jonsson BK Envig P 55
Hampus Areberg Bjuvs BK P 57
Linus Ohlsson BK Envig P 61
Erik Havi Bjuvs BK P 62
Ruben Fodor Björnekulla BK P 62
Lucas Friis BK Thor N P 62
Mårten Persson Bjuvs BK P 68
Mazedin Hashimi HBK BERGANIA U 55
Charlie Modén Bk Velo U 60
Vilgot Klinthäll BK Enig U 60
Sebastian Jönsson BK80 U 60
Joel Persson HBK BERGANIA U 60
Axel Nilsson BK Enig U 71
Erik Theorell Värnamo BK U 71
Mahmoud Ahmad IK Sparta U 80
Rasmus Olsson Ballingslövs BK U 80
Zeb Berggren Bjuvs BK U 92

 

Nya HöörsGreppet
Valid XHTML 1.0 Transitional